Oratlas    »    ବାଇନାରୀ ନମ୍ବରରୁ ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟାକୁ ରୂପାନ୍ତର |
ଗଣନର ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ସହିତ |


ସଂପନ୍ନ ଗଣନାଗୁଡ଼ିକର ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ତାଲିକା ସହିତ ବାଇନାରୀ ନମ୍ବରରୁ ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟାକୁ ରୂପାନ୍ତର |

ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ:

ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟା କନଭର୍ଟର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବାଇନାରୀ ନମ୍ବର | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ଭଗ୍ନାଂଶ ଅଂଶ ସହିତ ସଂଖ୍ୟାକୁ ମଧ୍ୟ ରୂପାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ଫଳାଫଳର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଠିକତା ଅଛି, ଉଭୟ ଏହାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶରେ ଏବଂ ଏହାର ଭଗ୍ନାଂଶ ଅଂଶରେ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି, ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଫଳାଫଳର ସଠିକ୍ ରୂପାନ୍ତର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯେତିକି ଅଙ୍କ ଅଛି ସେତିକି ସଂଖ୍ୟା ରହିବ |

ବାଇନାରୀ ନମ୍ବର ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ଯାହାର ଦଶମିକ ସମାନତା ଆପଣ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | କ any ଣସି ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ବିନା ସଂଖ୍ୟାଟି ଏଣ୍ଟର୍ ହୋଇଥିବାରୁ ତୁରନ୍ତ ରୂପାନ୍ତର କରାଯାଏ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଟେକ୍ସଟେରିଆ କେବଳ ଏକ ବାଇନାରୀ ନମ୍ବର ସହିତ ବ valid ଧ ବର୍ଣ୍ଣଗୁଡ଼ିକୁ ସମର୍ଥନ କରେ | ଏଗୁଡ଼ିକ ଶୂନ, ଗୋଟିଏ, ନକାରାତ୍ମକ ଚିହ୍ନ, ଏବଂ ଭଗ୍ନାଂଶ ପୃଥକକାରୀ |

ରୂପାନ୍ତର ତଳେ ଆପଣ ହସ୍ତତନ୍ତ ରୂପାନ୍ତର କରିବାକୁ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ଦେଖିପାରିବେ | ସଂଖ୍ୟାଟି ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ଏହି ତାଲିକା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ |

ଏହି ପୃଷ୍ଠାଟି ଏହାର ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରି ଏକଜେକ୍ୟୁଟେବଲ୍, ରୂପାନ୍ତର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହି ସବୁ:


© 2022 Oratlas - ସମସ୍ତ ଅଧିକାର ସଂରକ୍ଷିତ