Oratlas    »    ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟାରୁ ବାଇନାରୀ ନମ୍ବରକୁ ରୂପାନ୍ତର |
ଗଣନର ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ସହିତ |


ସଂପୃକ୍ତ ଗଣନାଗୁଡ଼ିକର ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ତାଲିକା ସହିତ ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟାରୁ ବାଇନାରୀ ନମ୍ବରକୁ ରୂପାନ୍ତର |

ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ:

ବାଇନାରୀ ନମ୍ବର କନଭର୍ଟର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟା | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ଭଗ୍ନାଂଶ ଅଂଶ ସହିତ ସଂଖ୍ୟାକୁ ମଧ୍ୟ ରୂପାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ଏହାର ଇଣ୍ଟିଜର୍ ଅଂଶରେ ଫଳାଫଳର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଠିକତା ଅଛି | ଏହାର ଭଗ୍ନାଂଶ ଅଂଶରେ, ଫଳାଫଳରେ ଭଗ୍ନାଂଶ ସଂଖ୍ୟାଗୁଡ଼ିକର 10 ଗୁଣ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଠିକତା ଅଛି |

ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରବେଶ କର ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ତୁମେ ଏହାର ବାଇନାରୀ ସମାନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ | କ any ଣସି ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ବିନା ସଂଖ୍ୟାଟି ଏଣ୍ଟର୍ ହୋଇଥିବାରୁ ତୁରନ୍ତ ରୂପାନ୍ତର କରାଯାଏ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପାଠ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର କେବଳ ଏକ ଦଶମିକ ସଂଖ୍ୟା ସହିତ ବ valid ଧ ବର୍ଣ୍ଣଗୁଡ଼ିକୁ ସମର୍ଥନ କରେ | ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ନକାରାତ୍ମକ ସଙ୍କେତ, ଭଗ୍ନାଂଶ ବିଚ୍ଛିନ୍ନକର୍ତ୍ତା, ଏବଂ ସାଂଖ୍ୟିକ ସଂଖ୍ୟା ନଅରୁ ଶୂନ୍ୟ |

ରୂପାନ୍ତର ତଳେ ଆପଣ ହସ୍ତତନ୍ତ ରୂପାନ୍ତର କରିବାକୁ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ଦେଖିପାରିବେ | ସଂଖ୍ୟାଟି ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ଏହି ତାଲିକା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ |

ଏହି ପୃଷ୍ଠାଟି ଏହାର ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଏକଜେକ୍ୟୁଟେବଲ୍ ସହିତ ରୂପାନ୍ତର ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହି ସବୁ:


© 2022 Oratlas - ସମସ୍ତ ଅଧିକାର ସଂରକ୍ଷିତ