Oratlas    »    Онлайн лічильник слів

Онлайн лічильник слів

X

Скільки слів у моєму тексті?

З давніх-давен слова були основним засобом вираження людської думки. Слово — це більше, ніж проста послідовність літер; Це сутність зі своїм власним значенням, здатна передавати ідеї, емоції та знання. Філософи були зачаровані словами, досліджуючи їхню здатність охоплювати суть речей і їх роль у спілкуванні та розумінні.

Цей онлайн-лічильник слів — це веб-сторінка, яка повідомляє про кількість слів, використаних у тексті. Знання кількості слів може бути корисним для задоволення вимог щодо довжини тексту або вдосконалення нашого стилю письма.

Інструкція по застосуванню проста. Щоб дізнатися, скільки слів у тексті, вам просто потрібно ввести його в зазначену область, і кількість слів, які його складають, автоматично з’явиться. Звітна сума миттєво оновлюється після будь-якої зміни введеного тексту. Відповідним чином з’являється червоний «X», що дозволяє користувачеві очистити текстову область.

Цей додавач слів добре працює в будь-якому браузері та на екрані будь-якого розміру. Він працює лише з мовами, які зазвичай відокремлюють слова пробілами, хоча він також враховує інші форми поділу між словами.