Oratlas    »    Tiešsaistes vārdu skaitītājs

Tiešsaistes vārdu skaitītājs

X

Cik vārdu ir manā tekstā?

Kopš neatminamiem laikiem vārdi ir bijuši galvenais cilvēka domu izpausmes līdzeklis. Vārds ir vairāk nekā tikai burtu secība; Tā ir vienība ar savu nozīmi, kas spēj nodot idejas, emocijas un zināšanas. Filozofi ir aizrāvušies ar vārdiem, pētot to spēku uztvert lietu būtību un lomu saziņā un izpratnē.

Šis tiešsaistes vārdu skaitītājs ir tīmekļa lapa, kas ziņo par tekstā izmantoto vārdu skaitu. Vārdu skaita zināšanas var būt noderīgas, lai izpildītu teksta garuma prasības vai uzlabotu mūsu rakstīšanas stilu.

Lietošanas instrukcijas ir vienkāršas. Lai uzzinātu, cik vārdu ir tekstā, tas vienkārši jāievada norādītajā apgabalā, un automātiski parādīsies vārdu skaits, kas to veido. Pārskatā norādītā summa tiek nekavējoties atsvaidzināta pēc jebkādām izmaiņām ievadītajā tekstā. Attiecīgi parādās sarkans “X”, kas ļauj lietotājam notīrīt teksta apgabalu.

Šis vārdu papildinātājs ir izstrādāts tā, lai tas labi darbotos jebkurā pārlūkprogrammā un jebkura izmēra ekrānā. Tas darbojas tikai ar valodām, kuras vārdus parasti atdala ar atstarpēm, lai gan tiek ņemti vērā arī citi vārdu atdalīšanas veidi.