Oratlas    »    Interneti-sõnaloendur

Interneti-sõnaloendur

X

Mitu sõna on minu tekstis?

Alates iidsetest aegadest on sõnad olnud peamiseks vahendiks inimliku mõtte väljendamisel. Sõna on midagi enamat kui lihtsalt tähtede jada; See on oma tähendusega üksus, mis on võimeline edastama ideid, emotsioone ja teadmisi. Filosoofe on lummanud sõnad, uurides nende võimet tabada asjade olemust ning nende rolli suhtlemisel ja mõistmisel.

See võrgusõnaloendur on veebileht, mis teatab tekstis kasutatud sõnade arvu. Sõnade arvu teadmine võib olla kasulik teksti pikkuse nõuete täitmiseks või meie kirjutamisstiili täpsustamiseks.

Kasutusjuhised on lihtsad. Et teada saada, kui palju sõnu tekstis on, peate selle lihtsalt sisestama näidatud alale ja selle moodustavate sõnade arv kuvatakse automaatselt. Teatatud summat värskendatakse koheselt, kui sisestatud teksti muudetakse. Ilmub punane X, mis võimaldab kasutajal tekstiala tühjendada.

See sõnalisand on loodud töötama hästi igas brauseris ja mis tahes ekraanisuuruses. See töötab ainult keeltega, mis tavaliselt eraldavad oma sõnad tühikutega, kuigi see võtab arvesse ka muid sõnade eraldamise vorme.