Oratlas    »    Internetinis žodžių skaitiklis

Internetinis žodžių skaitiklis

X

Kiek žodžių yra mano tekste?

Nuo neatmenamų laikų žodžiai buvo pagrindinė žmogaus minties išraiškos priemonė. Žodis yra daugiau nei tik raidžių seka; Tai esybė, turinti savo prasmę, galinti perduoti idėjas, emocijas ir žinias. Filosofai buvo sužavėti žodžiais, tyrinėdami jų galią suvokti dalykų esmę ir jų vaidmenį bendraujant bei suprantant.

Šis internetinis žodžių skaitiklis yra tinklalapis, kuriame nurodomas tekste panaudotų žodžių skaičius. Žinoti žodžių skaičių gali būti naudinga siekiant patenkinti teksto ilgio reikalavimus arba tobulinti rašymo stilių.

Naudojimo instrukcijos yra paprastos. Norėdami sužinoti, kiek žodžių yra tekste, tereikia jį įvesti nurodytoje srityje ir automatiškai pasirodys jį sudarančių žodžių skaičius. Pranešta suma akimirksniu atnaujinama, kai pasikeičia įvestas tekstas. Atitinkamai pasirodo raudonas „X“, leidžiantis vartotojui išvalyti teksto sritį.

Šis žodžių papildiklis sukurtas taip, kad gerai veiktų bet kurioje naršyklėje ir bet kokio dydžio ekrane. Jis veikia tik su kalbomis, kurios paprastai žodžius atskiria tarpais, nors atsižvelgiama ir į kitas žodžių atskyrimo formas.